مشاهده
بکشید و کلیک کنید
بستن
hero background image
صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

درباره هلدینگ صنایع شیمیایی پارس

هلدینگ تحقیقاتی مهندسی و تولیدی صنایع شیمیایی پارس از سال ۱۳۸۵ به منظور تولید کاتالیست ها و سایر محصولات شیمیایی تاسیس گردید. این هلدینگ متشکل از متخصصین و کارآرمودگان رشته های مختلف صنایع می باشد. با دربرگیری شرکت پترو طرح پارس و شرکت جوش شیرین پارس در دونقطه استراتژیک کشور و در راستای خودکفایی ملی و عدم وابستگی، اقدام به تولید جوش شیرین مطابق با استانداردهای روز جهان نموده است. 

مدیران و کارشناسان این مجموعه تاکنون با تکیه بر روحیه تحول آفرین و با پایش نیازهای کلیدی کشور در جهت رفع دغدغه های مشتریان گرامی خویش، با حساسیت ویژه ای که در مصرف جوش شیرین وجود دارد، گام های ارزنده ای برداشتند و مصمم هستند با اثبات توان خودکفایی حتی در راه اندازی خطوط تولید صد در صد ایرانی اقدامات اثربخشی را به انجام رسانند.

طراحی، ساخت و راه اندازی دو واحد تولیدی سدیم بی کربنات با ظرفیت حداقلی هرکدام روزانه 100 تن  در مشهد و منطقه ویژه اقتصادی شیراز و همچنین خودکفایی در تولید مواد اولیه ضروری این محصول منجمله گاز CO2 دلیل بر این ادعاست.

هلدینگ پارس با اشتغالزایی موثر ومستقیم برای 200 نفر و همچنین بی نیازی کشور در واردات جوش شیرین به ارزش 20 میلیون دلار در هرسال، توانسته است برگ زرینی در کارنامه صنعتی و اقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران ثبت نماید.

هلدینگ تحقیقاتی، مهندسی و تولیدی صنایع شیمیایی پارس با محوریت قرار دادن مشتریان در تلاش است تا محصولات و خدماتی منحصر به فرد و خاص را به بازار هدف خویش ارائه نماید تا به رضایتمندی حداکثری شرکای تجاری خویش (مشتران) دست یابد.

book image
book image

جادوی پودر سفید

همه آنچه درباره خواص و کاربردهای شگفت انگیز این پودر جادویی نمی‌دانید

همکاران و حامیان

هر آنچه در مورد خواص و کاربردهای شگفت انگیز این پودر جادویی نمی دانید